Šilumos siurbliai ir dujiniai katilai!


GAUK IŠSKIRTINĮ PASIŪLYMĄ!

KODĖL MUS RINKTIS VERTA?

Apskaičiuosime ir parinksime Jums labiausiai tinkamą šildymo sistemą. Pateiksime bent du ar tris išsamius pasiūlymus.

Sumontuosime ir sureguliuosime Jūsų naują šildymo sistemą, kad gautumėte maksimalią naudą. Dirbame greitai ir švariai. Visiems darbams ir prekėms suteikiame garantiją. 

Užtikrinsime pastovią šildymo sistemos techninę priežiūrą. O atsitikus gedimui, remonto darbus atliksime itin skubiai. Visada suteiksime konsultaciją.


Šilumos siurbliai / Sistema Oras-Vanduo, tai viena iš naujovių, kuri įgauna didelį populiarumą Lietuvos rinkoje. Ypač efektyvi šildymo sistema, kuri puikiai tinka ne tik apšildyti namus, bet ir pašildyti buityje naudojamą vandenį. Šilumos siurblius galima naudoti tiek su radiatoriais, tiek su grindinio šildymo sistema. Galimi įvairūs šildymo sistemų deriniai: šilumos siurbliai oras-vanduo, oras-oras, vanduo-vanduo, žemė-vanduo. 

Dujinis kondensacinis katilas - populiariausias šildymo būdas, nepriklausomai kur gyvenate, bute ar name. Šildymui galima naudoti gamtines dujas arba suskystintas dujas (propanas, butanas, jų mišiniai). Dujiniai kondensaciniai katilai yra labai efektyvūs, o katilų automatizuoti procesai, užtikrins ypatingą komfortą. Esant poreikiui, dujinį katilą, galima naudoti, kaip būdą, buitinio karšto vandens gamybai. 

Sunku išsirinkti? Mes pasiruošę Jums padėti! Užpildykite anketą ir gaukite nemokamą informacinį leidinį apie šildymo sistemų naujoves. 

Nauda Jums

Aukščiausios kokybės ir geriausios kainos garantija. ​​​​​​​

Itin palankios sąlygos perkant išsimokėtinai. Dirbame su dauguma lizingo bendrovių. ​​​​​​​

Didžiausias pasirinkimas populiariausių ir efektyviausių šildymo sistemų Lietuvoje.

Nemokamai ir saugiai pristatysime Jūsų įsigytas prekes, jeigu pirkinio suma bus 600 eurų ar daugiau.

Katilų tipai ir kaip išsirinkti geriausią

Dujiniai, dujiniai kondensaciniai katilai

Dujiniai katilai yra skirti naudoti mažuose butuose bei dideliuose gyvenamuose namuose, kuomet karštą buitinį vandenį ruošia pats katilas, arba dujiniai šildymo katilai prie kurių jungiamas boileris ir karštas vanduo ruošiamas vandens šildytuve. Tai vienas ekonomiškiausių sprendimų skirtų namams ir patalpoms šildyti. Pakabinami ar pastatomi kondensaciniai katilai nuo įprastų skiriasi tuo, kad degimo proceso metu išsiskiriantys vandens garai kondensuojami, siekiant išgauti papildomos šilumos. Šie katilai pasižymi ekonomiškumu bei efektyvumu.

Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai skirti vartotojams, kurie nori turėti nuosavą, energetiškai efektyvų šilumos šaltinį ir tuo pačiu nepriklausyti nuo iškastinio kuro bei rinkos kainų svyravimų.Šie šilumos siurbliai yra universalūs, nes gali šildyti ir vėsinti, taip pat ruošti karštą vandenį gyvenamiesiems namams.

Sunku išsirinkti tinkamą šildymo sistemą?

Taupykite savo laiką ir palikite visus skaičiavimus mūsų patyrusiai komandai, kuri pateiks kelis variantus, kurie pilnai atitiks Jūsų reikalavimus.


Turite klausimų? Susisiekite!

arrow down